Tefilin     https://pl.wikipedia.org/wiki/Tefilin

Zacząłem chodzić do fryzjera. Fryzjer ma lokal w piwnicy kamienicy stojącej na rogu Alei Warszawskiej (stolica) i ulicy Żołnierskiej( tam działy się wydarzenia związane z historię Jezusa czyli czyli dotyczącą religii Izraela).
Odkąd zacząłem odwiedzać tego fryzjera a on zaczął manipulować przy mojej grzywce dostałem jakiegoś ogólnego przyspieszenia. Nawet chodzę dwa razy szybciej!
Wracając z pracy(6) do domu(4) postanowiłem znowu go odwiedzić. Zszedłem po schodach do jego zakładu , drzwi były otwarte ale w środku fryzjera nie było. Zaszył (!)się gdzieś głębiej (!!!). Usiadłem aby poczekać aż się ujawni z powrotem.
Siedzę po lewej stronie zakładu przy stoliku , opieram się o niego lewą(!) ręką. Siedzę plecami do ściany. Na stoliku o który opieram się lewym łokciem jest rozłożone Coś. To jakiś kod który ma dwie warstwy. Pierwsza warstwa zewnętrzna mimo, że może zawierać błędy powstałe przy przepisywaniu nie ma praktycznie wpływu na kod głęboki (!!!), tamten jakby był tak głęboki , rdzenny, że zmiany w tym kodzie zewnętrznym nie mają na niego praktycznie żadnego wpływu. Tamten jest NIENARUSZALNY.

Obudziłem się . Mniej więcej mamy dwie lokalizacje tefilin czoło i lewe ramię czym jednak są te obydwa kody ?
(Wydaje się, że kwestia kodów dotyczy filakterii na ramieniu, te na czole powoduję „jedynie” przyspieszenie percepcji. Jestem niemal pewien ,że filakterie na lewym ramieniu mają jakiś związek z znikaniem lewej ręki w snach kiedy podróżujemy ku Szczelinie 8-12 !)

Stoję w gabinecie(6) obok fotela. Fotel jest ustawiony normalnie , czyli przodem w prawą stronę. Na fotelu siedzi opatulona starsza kobieta. Chyba jakaś taka ze wsi prosta baba. Tak mogłoby się wydawać oceniając ją powierzchownie (!!!).
Rozmawiamy o sprawach zdrowia ale nie związanych z moją dziedziną. Mówimy o babskich przypadłościach związanych z nowotworami piersi i macicy. Ja mówię że po fazie leczenia chirurgicznego pierwsze leczy się chemioterapią a drugie naświetlaniami.
W czasie tej dyskusji fotel razem z siedzącą na nim kobietą obrócił się o 180 stopni. W realu jest to fakt tyleż niemożliwy co absurdalny!
Teraz stoją obok kobiety która siedzi przodem w moją lewą stronę. Moje wywody wydają się ją mało interesować.
Robi za to coś co mnie mocno zaskakuje. Podnosi bluzkę i pokazuje mi jedną pierś kobiecą a druga męską. Tę lewą(!). Poniżej piersi męskiej na wysokości najniższego żebra kobieta ma bliznę. We śnie jestem nieco zdziwiony bo pierś męska nie nosi żadnych śladów ingerencji chirurgicznej a blizna jest zbyt nisko aby z operacją piersi mogła mieć cokolwiek wspólnego.
Kiedy się obudziłem na dobra od razu zorientowałem się że to był Duch Święty czyli Dobra Matka w fazie androgynicznej kobiecego mężczyzny czyli gdzieś z wnętrza Świątyni Kryształowego Wiru.
O taki podwójny szyfr zatem chodziło, o taką jego głębie niezmienną. Zacząłem jednak się zastanawiać nad znaczeniem tej blizny poniżej męskiej piersi , po lewej stronie. W ikonografii chrześcijańskiej na tej samej wysokości widzimy ranę w boku Jezusa wiszącego na krzyżu .Tyle, że tamta jest po prawej stronie czyżby dlatego że Jezus symbolizuje androgyna męskokobiecego-Boga a nie kobiecomęskiego jak Duch Święty ? W symbolice religijnej nic nie bierze się z niczego , wszystko tak jak i we śnie nie jest przypadkowe.
Czym zatem jest ta blizna, Szczeliną 8-12 ? Może przez tę Szczelinę /ranę symbolicznie wyjęto biblijnemu Adamowi symboliczne żebro?

Otóż blizna oznacza odwrócenie punktu percepcji.