Calligaris

 

Odkrycie Calligarisa – punkty mocy na ciele człowieka – film

 

Śniłem na temat metody Calligarisa.

Sen pokazał ciągi pojazdów Świadomości (ciągi składały się z grup bytów, które poruszają się w polu Świadomości, owymi liniami, samodzielnie w swoich indywidualnych „pojazdach” świadomości). Dlatego, kiedy dotarła do mnie książka, moją uwagę natychmiast zwrócił nadtytuł- Liniowe Łańcuchy Ciała i Ducha.
Cały sen opowiadał o tym, jak za mną i moją animą poruszał się ów ciąg i był świadkiem mojego samooczyszczania i zamykania starych konstrukcji mentalnych w ciele ziemskim. Sen był przesycony atmosferą, pozbawionego opresji, samo rozliczenia się z dawnymi obciążeniami i pozwalał zamknąć i pozostawić bez żalu „stary dom” bez zasłon w oknach.

Wydaje się, że sen sięgnął dużo głębiej niż to co wiemy o metodzie Calligarisa. Wszystko wskazuje na to, że owe łańcuchy nie są tylko zwykłymi punktami na ciele leżącymi na konkretnej linii, ale mają jako takie jakąś duchową reprezentację, w przedstawicielach wysokich bytów, konstruktorów/projektantów naszych ciał, które im patronują.
Można by zatem w takim przypadku stymulację fizykalną zastąpić „adoracją” takich patronów !!! Nadać punktom (plaszetkom) jakieś symbole, które pozwalałyby się w taki sposób połączyć z bytami im patronującymi. Sen czy medytacja pozwalają zaproponować taki symbol patronowi do akceptacji, jeżeli będzie w ten sposób aktywowany/zaakceptowany, jeden po drugim, to można by utworzyć całkiem oryginalną mapę do stymulacji placche snem lub medytacją !!!
Z mojego doświadczenie sennego wynika, że mogłyby wystarczyć cyfry, konsekwentnie używane na oznaczenie punktów, według fizycznie nakreślonej mapy takiej jak w książce Calligarisa. Wystarczy przenieść mapę jednym aktem woli wyrażonym przed snem w świat snu.
Proponuję nazwać ową modyfikację metody Calligarisa, modyfikacją Bzomy 🙂

Calligaris. Uczeń czarownika-książka

Metoda Calligarisa- tablice