Eksploracja poziomu 8/3.

To złoty , królewski , najwyższy poziom Przejawienia należący do poziomu brahmanicznego8. Jest wyższy od poziomu Wielkiego Czarnego 8/1 i poziomu Nicości 8/2. Od Szczeliny 8-12 oddziela go Granica8/9 czyli Paroket.
To najstarsza dusza Przejawienia, jeszcze bardziej pierwotna niż Naddusza7+. W różnych cywilizacjach określano go nieco inaczej; Metatron/Zeus/Jahwe/Marduk(sum.Damar-dutu) i zapewne buddyjskie bezosobowe Dharmadhatu to jedno i to samo.

Ktoś idący z mojej prawej strony oprowadza mnie po pustym targu. Na podwyższonej rampie , naprzeciw nas stoi druga osoba która częstuje nas sporej wielkości kieliszkami alkoholu , jest tych kieliszków cały szereg i znajdują się w reku częstującego nas po kolei, jakby unosiły się szeregiem w powietrzu i w miarę potrzeby napływały do jego ręki. Sen powtarza się dwa razy w prawie identycznej formie. Wydaje się że za pierwszym razem nie chciałem się poczęstować.
Po tym alkoholowym(duchowo upojnym) poczęstunku przez całą noc śni mi się coś czego nie jestem w stanie zapamiętać (trzeba będzie poprosić o przeniesienie informacji kolejnej nocy na poziom dający możliwość zapamiętania).Nad ranem wychodzę ze snu z obrazem talerza(koło karmy) z brzegiem odgryzionym po prawej stronie .
Wygląda na to że 8/3 spławił mnie z powrotem, do małej karmy, ale pozostawił pewien symboliczny ślad :).