Kim są cztery czarne postacie pojawiające się przy eksterioryzacji/dysocjacji sprowokowanej przez nagranie hemi – sync Geteway Experience autorstwa R.Monroea ?

( Dla zainteresowanych- Geteway Experience http://chomikuj.pl/pokulin/The+Gateway+Experience)

Sen daje odpowiedź krótką ale właśnie to krótkie sny zawierają najwyższy stopień koncentracji treści którą mają przekazać! Musimy jednak do rozpakowania takiego snu użyć całej naszej wiedzy oraz intuicji.

Sen:

To są reprezentanci czterech przecinających się (pod kątem prostym !!!) płaszczyzn we wspólnej przestrzeni jaką we śnie tworzy kula. We śnie wiadomo że sama kula jest nieistotna, to taka sztuka dla sztuki, którą w ogóle można pominąć.

(Wnętrze kuli jest nieistotne a właściwiej jeszcze można by powiedzieć, że nieprzejawione bo jej wnętrze to Nieprzejawienie 8-12 przed wynicowaniem , ponieważ oglądam je z perspektywy przejawionego-urojeniowego indywiduum a „zewnętrze” to cztery wymiary Przejawienia, lustrzanego odbicia Nieprzejawionego)

Po obudzeniu próbuję nakreślić podobny rysunek ale moje umiejętności kończą się na przecinających się pod kątem prostym trzech płaszczyznach 🙂
Należy zatem domniemywać, że te cztery czarne byty są nie czterema a jednym wielowymiarowym [ośmiwymiarowy!]bytem [podobnie jak sześcioskrzydłe – dwunastowymiarowe Serafiny], najprawdopodobniej to Nigredo z dolnego poziomu brahmanicznego 8/1.
Moje spotkanie z nimi świadczyłoby o słuszności tej tezy ponieważ ich reakcja na moje zachowanie była w jakimś sensie taka sam chociaż różnie ukierunkowana.
Kontynuując, nagrania Getewey Experience mogą spowodować natychmiastowe przesunięcie naszego poziomu percepcji w strumieniu Świadomości nawet do poziomu poprzedzającego Nicość 8/2 poziomu brahmanicznego 8. Nie przekracza jednak tej granicy rozpadu form, nie powoduje otwarcia przed nami Szczeliny 8-12. Z oczywistych względów braku zrozumienia z czym mamy do czynienia nie doprowadza do rozpoznania tego najwyższego urojeniowego cienia jaki powstał w czasie naszego Długiego Życia (8-1).Zazwyczaj postacie /postać ta budzi niepokój .Szczególnie w osobach wychowanych w środowisku chrześcijańskim.
Tym co najbardziej zaskoczyło mnie w praktyce śnienia progresywnego to to , że nie przekazuje się nam wiedzy stopniowo. Już w pierwszym śnie o strukturze bytu czy o Bogu otrzymamy pełną informację tyle tylko, że jej nie zrozumiemy z racji naszego własnego ograniczenia swoimi oczekiwaniami , wyobrażeniami a nawet intencjami.