Założono okrągły filtr na górze który zatrzymywać teraz będzie wznoszące się zanieczyszczenia.

Doręczyciel przynosi do mojego domu przesyłkę .Spotykamy się na klatce schodowej mojego domu (4) jednak poniżej piętra na którym mieszkam. Listonosz podchodzi z prawej strony i kładzie na parapecie nieopakowaną przesyłkę .To wnętrzności wraz z wydobywającymi się z nich kawałkami „końcowej frakcji”. Minę ma jakby nieco szyderczą. Kwituje odbiór a kiedy doręczyciel odchodzi zwijam zręcznie niemal wszystko w krezkę jaka wiąże jelita w jako taka całość i wraz z nieczystościami schodzę na dół do wyjścia i wywalam wszystko z domu. Na parapecie pozostało jedynie nieco śluzu.

Ponawiam pytanie.
Widzę kolumnę coś w rodzaju kolumny sorbcyjnej/ hromatograficznej która na dole jest nieco odsłonięta. Widać że w kolumnie dół powinien być nieco mniej upakowany wypełniaczem niż wyższe poziomy. Zostało powiedziane ,że tak powinno to wyglądać prawidłowo aby sorbent miał większą chłonność. Do tej pory było na tym poziomie zbyt ciasno.

Pytam czy ta redukcje dotyczy ludzi ?

Każde zwierzę mniejsze od psa nie wytrzyma długo zamknięte przez właściciela w samochodzie pozostawionym na parkingu w upalny dzień a ten konkretny pies już sobie poradzi.
Temu komentarzowi towarzyszy obraz zadowolonego psa siedzącego na tylnym siedzeniu mimo ,że okna są zamknięte .

Logika jakaś odwrotna, nie nasza ,chciałoby się rzec 🙂 Pasażer takiego samochodu prowadzonego przez kogoś innego we śnie to nieboszczyk co dodaje scenie dodatkowego kolorytu 🙂

Wygląda na to że szykuje się redukcja bytów biologicznych na dole i filtrowanie brudów astralnych (3) , „wnętrzności” świadomości których nosicielami są nośniki biologiczne większe niż średniej wielkości zwierzę. Te które dotrą do górnych warstw Świadomości zanieczyszczone zostaną usunięta na zewnątrz struktur/budynku Świadomości gdzieś na zieloną ,minusową trawkę (-3). Te w dobrym stanie duchowym będą odtransportowane w pojazdach Świadomości obsługiwanych przez inne byty do wypalonej słońcem Nicości 8.